Free delivery from 69,65 €
Save to shopping list
Create a new shopping list
NIKWAX Softshell Proof Spray-On 300ml

NIKWAX Softshell Proof Spray-On 300ml

  • Nadaje trwałą hydrofobowość, odświeża właściwości oddychające i utrzymuje zdolność do przenoszenia wilgoci. Zawartość butelki wystarczy by zaimpregnować 1-2 sztuki odzieży zależnie od materiału.
13,49 €
/ item gross
Express checkout1-Click(without registration)
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Nikwax SoftShell Proof został zaprojektowany, by zachowywać maksymalną wydajność tkanin softshell. Wyczyść je środkiem Nikwax Tech Wash ale jeżeli jest ona dość nowa albo niedawno była ponownie impregnowana, samo czyszczenie wystarczy do wzmocnienia trwałej hydrofobowości (DWR). Ale jeżeli odzież jest już znoszona, trzeba odnowić jej DWR przez użycie środka Nikwax SoftShell Proof po uprzednim wyczyszczeniu jej środkiem Nikwax Tech Wash.

Produkt jest oparty na wodzie, niepalny, nie zawiera lotnych związków organicznych. Nikwax SoftShell Proof jest stworzony dla oddychającej odzieży softshell aby zapewnić trwałą hydrofobowość (DWR), zachowując przy tym właściwości oddychające. Łatwo jest stosować go w pralce. Nie ma już potrzeby suszenia odzieży w suszarce automatycznej. Aplikacja sprayem pozwala na bezpośrednią aplikację na miejsca, które najbardziej tego potrzebują.

Wstrząsnąć przed użyciem. Postępować zgodnie z instrukcją na etykiecie: rozłożyć impregnowany, mokry przedmiot na czystej powierzchni. Jeżeli jest to kurtka powinna być zapięta na zamek, trzymać butelkę w odległości 15cm od przedmiotu, nanieść impregnat równomiernie na zewnętrzną powierzchnię impregnowanego przedmiotu, odczekać 2 minuty, wetrzeć nadmiar środka, sprawdzić, czy cała powierzchnia jest dobrze pokryta impregnatem, odczekać 2 minuty, nadmiar środka usunąć wilgotną szmatką, suszyć na powietrzu lub przy niskiej temperaturze w suszarce bębnowej jeśli zezwala na to etykieta produktu.

Zawartość butelki wystarczy by zaimpregnować 1-2 sztuki odzieży zależnie od materiału.

Brand
Symbol
NI-72
Producer code
5020716441008
Safety
Nie zawiera gazów pędnych
Nieuporczywy
Bez fluorokarbonów
Bezpieczny dla środowiska
Nie testowany na zwierzętach
bestseller
bestseller
certificates
World Land Trust
Przeznaczenie
Softshell
odzież
Zagęszczenie
Płyn gotowy do użycia
Wydajność
impregnowanie 1-2szt. odzieży
zależnie od materiału
aplikowanie
w pralce lub podczas prania ręcznego
capacity
300ml
300
Forma
spray
Brand
Nikwax
Type
impregnat
Stan
Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.4
zestaw
nie
Kod producenta
inny
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.91 / 5.00 2618 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-08
Perfect service, quick delivery.
2024-03-01
Thank you!
pixel